Stopka readkcyjna

Informacje zgodnie z § 5 TMG:

Meyer Quick Service Logistics GmbH & CO. KG
Ludwig-Meyer-Straße 2-4
61381 Friedrichsdorf

dyrektor zarządzający:

Markus Bappert
Florian Entrich
Thorsten Kilgenstein

Kontakt:

Telefon: +49 6175 4009-0
Faks: +49 6175 4009-390
Formularz kontaktowy

Wpis do rejestru:

Wpis do rejestru handlowego.
Sąd Rejonowy: Bad Homburg
Numer wpisu: 4836

Numer identyfikacyjny podatku nip:

Numer identyfikacyjny podatku NIP zgodnie z §27 Ustawy o podatku o sprzedaży:
DE 814774252

Odpowiedzialni za treści zgodnie z § 55 ABS. 2 RSTV:

Markus Bappert
Florian Entrich
Thorsten Kilgenstein

źródła wykorzystanych zdjęć i ilustracji:

Wyłączenie odpowiedzialności:

Odpowiedzialność za treść

Treści na naszej stronie internetowej zostały przygotowane z największą starannością. Nie możemy jednak przejąć gwarancji za poprawność, kompletność oraz aktualność treści. Jako administrator jesteśmy zgodnie z § 7 ust. 1 TMG (niemiecka ustawa o mediach elektronicznych) na podstawie praw ogólnych odpowiedzialni za własne treści umieszczone na stronie. Na podstawie §§ 8 do 10 TMG jako administrator nie jesteśmy jednak zobowiązani do kontrolowania przekazywanych lub zapisywanych informacji obcych lub do badania okoliczności, wskazujących na czynność niezgodną z prawem. Nie dotyczy to zobowiązań wobec usuwania lub blokowania użytkowania informacji na podstawie ustaw ogólnych. Odpowiedzialność w tym względzie możliwa jest jednak dopiero od chwili uzyskania informacji o konkretnym naruszeniu prawa. W takim przypadku naruszania prawa natychmiast usuniemy zamieszczone treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych stron trzecich, na których treści nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy przejąć gwarancji za udostępniane tam treści. Za treści stron, do których umieszczamy linki, odpowiedzialny jest zawsze ich administrator lub usługodawca. Strony te zostają sprawdzone w chwili zamieszczania do nich linków pod kątem ewentualnego naruszenia prawa. W chwili umieszczenia do nich linków ewentualne treści naruszające prawo nie były widoczne. Nie można jednak wymagać ustawicznej kontroli treści strony, do której umieszczamy link, bez konkretnych podstaw naruszenia prawa. W chwili uzyskania informacji o naruszeniach prawa, linki natychmiast zostaną usunięte.

Prawo autorskie

Publikowane przez administratora treści i dzieła na stronie podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, opracowywanie, rozpowszechnianie i wszelkie rodzaje wykorzystywania materiałów wychodzące poza granice prawa autorskiego wymagają pisemnej zgody autora lub twórcy strony. Dozwolone jest pobieranie danych treści i kopiowanie niniejszej strony wyłącznie dla celów prywatnych, niekomercyjnych. O ile treści tej strony nie zostały stworzone bezpośrednio przez administratora, brane są pod uwagę prawa autorskie stron trzecich. Treści stron trzecich są oznakowane jako takie. Jeżeli mimo wszystko zauważycie Państwo naruszenie prawa autorskiego, prosimy o pomoc i informację. W przypadku uzyskania informacji o naruszeniu przez nas prawa natychmiast usuniemy takie treści.

Ochrona danych

Korzystanie z tej strony jest możliwe z reguły bez podawania danych osobowych. Jeżeli prosimy o podanie danych osobowych (np. nazwiska, adresu lub adresu elektronicznego), dzieje się to, na ile to możliwe, zawsze na zasadzie dobrowolności. Dane nie są przekazywane stronom trzecim bez Państwa wyraźnej zgody.

Zwracamy przy tym uwagę, że przy przekazywaniu danych w internecie (np. podczas komunikacji elektronicznej) mogą się pojawić luki w systemie bezpieczeństwa. Niemożliwa jest bowiem pełna ochrona danych przed potencjalnym pobraniem ich przez stronę trzecią.

Niniejszym wyraźnie sprzeciwiamy się wykorzystywaniu danych kontaktowych (publikowanych np. w ramach informacji potrzebnych w impressum) przez strony trzecie w celu przesyłania reklamy czy materiałów informacyjnych jednoznacznie niepożądanych. Administrator stanowczo zastrzega sobie prawo do podjęcia kroków prawnych w przypadku przesyłania reklamy czy materiałów informacyjnych jednoznacznie niepożądanych, np. w formie spamu.