Usługi IT

Technologia informacyjna – zarządzanie łańcuchem dostaw

Nasza technologia informacyjna to jeden z najważniejszych czynników, składających się na sukces firmy QSL, ponieważ jest powiązana z całym procesem tworzenia wartości dodanej. Główne zalety to wykorzystanie systemów CSB oraz własnego systemu ERP, który jest zaprojektowany całkowicie pod kątem koncepcji biznesowej gastronomii systemowej. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowe rozwiązania, których zwykli usługodawcy logistyczni, ani systemy wspomagające ERP, nie posiadają. CSB odzwierciedla wszystkie procesy wzdłuż łańcucha dostaw i można go sterować w sposób elastyczny. Jednym słowem, jest to kompleksowe rozwiązanie oferujące wszystkie potrzebne funkcje.

diagramm_web

Ponadto w pracy korzystamy z:
– elektronicznego systemu Digiarch, służącego do zarządzania dokumentacją i przebiegiem procesów pracy, umożliwiającego pracę biura w formie elektronicznej i szybką komunikację
– statystycznego narzędzia Remira, służącego do planowania zapasów 
– oraz z Qlickview, naszego narzędzia do analizy biznesowej 
Pozwala to na zaoferowanie naszym klientom indywidualnej i kompleksowej dokumentacji. Z analizy danych klient często otrzymuje znacznie więcej informacji na temat swojego łańcucha dostaw, dzięki czemu może sterować nim bardziej efektywnie i skutecznie.