Oferty pracy

Obecnie szukamy pracowników na następujące stanowiska

Grupa Meyer Logistik (założona w 1949 roku) z ponad 1800 pracownikami jest jedną z przodujących spółek na terenie Europy w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw dla największych producentów z zakresu systemu gastronomicznego i handlu żywnością. Nasza działalność opiera się na zakupie i sprzedaży towarów we własnym imieniu, a także zapewnienia rozwiązań w pełnym spektrum dystrybucji i logistyki. W związku z ekspansją na teren Rzeczpospolitej Polskiej na przełomie kwietnia i maja 2014 mamy przyjemność zaoferowania państwu następującego stanowiska na terenie Niemiec w miejscowościach Dornstadt, Norymberga i Hamburg:

Kierowca C + W

Zakres obowiązków:

  • kierowanie pojazdem ciężarowym typu chłodnia;
  • załadunek i rozładunek towaru paletowego za pomocą wózka jezdniowego;
  • obsługa tabletu w celu realizacji zleceń;
  • monitorowanie temperatury przewożonego ładunku;
  • pozostawanie w kontakcie z dyspozycją;

Oczekujemy:

  • co najmmiej 2 lat doświadczenia w kierowniu pojazdem ciężarowym;
  • znajomości podstaw j. niemieckiego;
  • karty kierowcy i aktualnego prawa jazdy z kat. C + E z wpisem 95 ;
  • odpowiedzialności i rzetelności;
  • samodzielności i zaangażowania;
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy prace w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie. Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków. Oferujemy także odpowiednie do zakresu obowiązków wynagrodzenie, wyjątkowy klimat pracy w wysoce zmotywowanym zespole pracowników jak i umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) rozwijaniem się razem z nami wysli swoje CV za pośrednictwem poczty elektronicznej pod podany adres E-Mail, uwzględni także termin rozpoczęcia pracy i swoje osobiste wymagania co do zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Quick Service Logistics Polska Sp zo.o.,Sp.k.
Dornstadt, Hamburg, Norimberga, Niemcy
Bartosz Gorny
b.gorny[at]qsl.eu.com